Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Route 66 to wyjątkowe miejsce na mapie Jarosławca, gdzie obok znakomitych burgerów parkują choppery, cruisery, motory sportowe. Warto spróbować również soczystego kurczaka z rożna. Do tego miejsca traficie bardzo łatwo - znajduje się przy głównym deptaku, na przeciwko Punktu Informacji Turystycznej. 

Opinie

Krzys Krzys

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 3/5

Skąd takie super opinie. Lokal tzn bar taki sobie. Jadą na nazwie i chęci przyjeżdżania motocyklistów. Jedzenie średniej jakości i wydaje się w niektórych przypadkach mocno przesadzone cenowo, kto był ten wie. W takim lokalu brak płatności kartą to lekka przesada. Obsługa wcale nie jest taka miła jak się wydaje. Miałem wrażenie, że chcą szybko pozbyć się gości. Zebranie tależy jak jeszcze ktoś jest przy stoliku na którym stoją napoje alkoholowe uważam za popędzanie aby jak najszybciej opuścić lokal bo następni są do skasowania. Wystarczyło spytać czy coś jeszcze zamawiamy do jedzenia albo picia a zostalibyśmy.

Nina

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Skuszeni wysokimi ocenami lokalu postanowiliśmy go odwiedzić. Klimat i wystrój przydrożnego amerykańskiego baru. Obsługa miła. Na tym koniec plusów. Kurczak z różna ładnie wygląda ale niestety jest zimny w środku a na dodatek jest niedokładnie obrany z piór! Surówka to zwykła posiekana kapusta z marchewka bez przypraw i dresingu. Cheeseburger składał się z liścia sałaty, plasterka ogórka,odrobiny cebuli oraz wątpliwej jakości mięsa. Wszystko jałowe i bez smaku. Filet panierowany to mrożony gotowiec. Ceny nieadekwatne ani do jakości ani do wielkości porcji. Brak możliwości płacenia kartą. Brak toalety na miejscu. Zdecydowanie lepiej wybrać się do Route 66 na piwo niż na jedzenie.

TheK94pl .

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo przyjemne miejsce z którego klimat wzrost się wylewa. Muzyka, wystrój, parking i motocykle przed wejściem tworzą niesamowitą atmosferę knajpki przy słynnej Route 66. Obsługa błyskawiczna, kelnerki miłe i pomocne. Jedzenie bardzo smaczne, w rozsądnej cenie, a porcję dość spore. Jedyne zastrzeżenie mam do tego, że nie zapytano Nas o stopień wysmazenia mięsa, ale ja sam również nie zwróciłem na to uwagi 😉. Polecam.

Jacek Globetrotter

4 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo fajny bar. Hamburgery bardzo dobre. Ceny jak to w miejscowosciach turystycznych ale tragedii nie ma. Obsluga miła.

Asia Asia

miesiąc temu Google Google Google Google Google 4/5

Jak dla mnie fajne i klimatyczne miejsce ... Jadłam BBQ chill burger ostry oraz American classic burger ...oba pyszne ...świetnie doprawione...cena przystępna.... obsługa bardzo miła... Jedyny minus to brak płatności kartą i toaleta poza barem ...

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: